ТАРГЕТ
FOR BUSINESS
КУРС
Опануй таргетовану рекламу та розберись у продажах, щоб збільшити свій прибуток у х10.
Курс для підприємців та експертів, які хочуть продавати більше.
СПРОБУЙ ПЕРШИЙ УРОК БЕЗКОШТОВНО!
ДОСЯГАЙТЕ НАЙКРАЩІХ РЕЗУЛЬТАТІВ
ВІДГУКИ
Це просто бомбічна ціна за ті знання, що я отримала. І це ще не всі уроки пройшли))
Софія
Влад, спасибо за уроки по таргету! Ты действительно очень хорошо проводишь обучение, всё доступно и относительно просто. Обращаешь внимание на нюансы, которые важны для конверсии, а не просто для запуска.До курса я думал, что хоть немного знаю, как настраивать таргет, но как я выяснил походу "я практически ничего не знал".
Тарас
Я дуже рада, що обрала для занять саме тебе, до цього я думала, що хоть шось розумію в таргеті, але насправді мої знання - то була крапля в морі :) За перше заняття дуже багато інформації і це саме корисна інформація, а не "вода".
Яна
Все очень доступно, простыми словами. Мне очень понравилось, в голове уже после первого урока возникла структура, хотя до этого смотрела всякие обучалки, но живое обучение никогда не переплюнуть, спасибо!
Виктория
Перше заняття для мене це було як англійська для людини, яка її не знає) Багато нового дізнався та вже маю розуміння, як побудована таргетована реклама та як правильно її використовувати. Очікую з нетерпінням друге заняття)
Богдан
Настройка правильного таргета после твоего обучения творит чудеса! Второй день кручу - и подписываются, и обращаются, и спрашивают. Раньше я ерундой страдал, а не настраивал таргет :)
Леонид
Повний відгук
Повний відгук
Повний відгук
Повний відгук
Повний відгук
Повний відгук
ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ
ПІДТРИМКА 24/7
Ви купуєте не просто збірку з уроків і методичок, ви купуєте підтримку від експерта, який дасть відповіді на ваші запитання, та проконтролює ефективність вашого навчання.
Наша ціль - зробити вас професіоналом в вашій справі, тому на час проходженя курсу ми станемо з вами найкращими друзям.